Przez / 1st Listopad, 2015 / Aktualności / Off

Komoda Club Andruty

Z miłości do Kalisza oraz pasji do gotowania, przy współpracy z Zakładem Cukierniczym Urszuli Kinowskiej, powstała w zeszłym roku seria potraw i deserów z wykorzystaniem Andrutów Kaliskich. Te oryginalne i niebywale smaczne potrawy są prawdziwym hołdem dla historii kulinarnej naszego miasta oraz tradycji Kalisza.

Pragniemy zaprosić Państwa na ich degustację, która odbędzie się już w najbliższą środę (04.11.2015) o godzinie 18:00 w Komoda Club Residence, podczas kolejnego spotkania z cyklu „Kulturalne Środy” poświęconemu tym razem właśnie historii Andrutów Kaliskich. Wstęp wolny.

A tych z Państwa, którzy nie mogą przybyć na degustację zapraszamy w dowolnym terminie do restauracji Komoda Club, gdzie potrawy z Andrutów Kaliskich są stałymi pozycjami w menu!

11111