Przez / 11th Listopad, 2016 / Aktualności / Off

W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę Sylwestrową. Mamy dla Was dwie propozycje: Kolację Sylwestrową z przywitaniem Nowego Roku w Komoda Club oraz szampańską zabawę na Balu Sylwestrowym w Kompleksie Restauracyjnym Margo!

Kolacja Sylwestrowa w Komoda Club to idealny wybór dla tych, którzy chcą spędzić tę noc nieco spokojniej. Jest to rzadka okazja aby powitać Nowy Rok w otoczeniu wyśmienitych potraw, pysznego szampana, drinków i koktajli, przy dźwiękach muzyki i miłej atmosferze. Dla naszych Gości przewidzieliśmy specjalne Sylwestrowe menu oraz bogatą kartę alkoholi jak również kameralną salę taneczną, idealnie nadającą się do zabawy z ukochaną osobą, grupą przyjaciół czy nawet dziećmi.

Specjalnie na tą okazję przygotowaliśmy również Sylwestrową ofertę na pokoje i apartamenty Komoda Club Residence. Wszyscy Goście Sylwestrowej Kolacji w Komoda Club mogą skorzystać z noclegu z 20% rabatem, noworocznym brunchem i możliwością późniejszego wymeldowania w cenie pobytu.

Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja | Liczba miejsc ograniczona | Rezerwacje pod numerem: 62 767 07 12 , kom. 602 599 419  |  cena Kolacji Sylwestrowej – 120 zł/os.

Tych z Państwa, którzy preferują szampański Bal Sylwestrowy na najwyższym poziomie zapraszamy na Bal Sylwestrowy w Kompleksie Restauracyjnym Margo.

Rezerwacje pod numerem: 62 767 07 13, kom. 600 390 554  |  Cena od 390 zł/para

sylwester komodagh