sty
13
Godzina wydarzenia: 18:00 / Miejsce wydarzenia: Nie ustawiono miejsca

Spotkanie z Mieczysławem Szcześniakiem w Komoda Club.

W najbliższą środę, 13 stycznia, w restauracji Komoda Club odbędzie się kameralne spotkanie z jedynym z najpopularniejszych polskich artystów pochodzących z Kalisza – Mieczysławem Szcześniakiem.

Piosenkarz z Kalisza, tworzy muzykę już od ponad 30 lat, a w tym roku obchodził będzie 25-ciolecie wydania swojego pierwszego albumu. Ogólnopolską sławę przyniósł mu w roku 1999 utwór „Dumka na dwa serca” nagrany wspólnie z Edytą Górniak do filmu „Ogniem i mieczem”. Reprezentował on również Polskę podczas 44. Konkursu Piosenki Eurowizji.

Spotkanie z artystą w restauracji Komoda Club będzie okazją aby bliżej poznać tego wybitnego kaliszanina, będzie ono również początkiem nowej edycji cyklu podobnych wydarzeń pod nazwą „Spotkania ze sławnymi kaliszanami”, które będę w tym roku odbywały się w Komoda Club będąc dopełnieniem cyklu spotkań „Kulturalne Środy” organizowanych przez Komodę.

Podczas spotkania jego uczestnicy będą mieli okazję poznać Mietka Szcześniaka nie tylko jako artystę, ale przede wszystkim jako kaliszanina. Będzie to również jedna z być może niepowtarzalnych dla wielu osób okazji aby zadać artyście kilka pytań czy też porozmawiać z nim na upragniony temat.

Spotkanie z artystą poprzedzi koncert kolęd i pastorałek, w którym wystąpi chór Dysonans z II LO im. T. Kościuszki w Kaliszu pod dyrekcją Izabeli Pietrzak oraz uczniowie i nauczyciele Prywatnej Szkoły Artystycznej w Kaliszu.

Gorąco zachęcamy do udziału w tym spotkaniu.

2016-01-12 KŚ MIETEK_KRZYWE_1200

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.