sie
03
Godzina wydarzenia: Nie ustawiono godziny / Miejsce wydarzenia: Nie ustawiono miejsca

Wydarzenie z Kalisza obiega świat!

23 kwietnia 2016 w Kaliszu zawiązano pierwszą Polską Sekcję Rolls-Royce Enthusiast Club, dziś o tym wydarzeniu czytają entuzjaści motoryzacji na całym świecie? Jak opisano nasze miasto? Zobaczcie sami:
„…Kalisz jest pięknie usytuowany w dolinie rzeki Prosny około 270 km na zachód od Warszawy. Miasto wspomniane zostało przez greckiego uczonego Ptolemeusza jako leżące na szlaku handlowym zwanym Szlakiem Bursztynowym, który rozciągał się od Bałtyku po Morza Śródziemnego (bursztyn uważano wówczas za posiadający magiczne właściwości i ceniono go bardziej niż złoto). Pomimo poważanych zniszczeń podczas wojny, Kalisz posiada wspaniałe barokowe kościoły i piękne parki w których pełno wiosennych kwiatów. Polski teatr znany jest w Europie i zdecydowanie teatralna atmosfera towarzyszyła naszym świątecznym nastrojom w naszej siedzibie – dawnej fabryce lalek eksportowanych za granicę, która przekształcona w hotel o nazwie Komoda Club Residence”.
Dla nas był to wielki zaszczyt, że tak prestiżowe wydarzenie odbyło się nie tylko przy ul. Niecałej – jednej z najurokliwszych uliczek naszego pięknego miasta – lecz również w samym budynku naszego hotelu. Serdecznie dziękujemy i cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia!
Obraz (2)
Obraz (4) Obraz (5) Obraz (6) Obraz (7) Obraz (8)